wczasy bulgaria jakie biuro

wczasy bulgaria jakie biuro

Zwiedzanie Dallas 5 miejsc należy odwiedzić

Dallas, Texas jest drugim co do wielkości miasto w Teksasie, tylko spływu Houston. Dallas jest to wspaniałe miejsce do odwiedzenia, ponieważ oferuje szeroki wybór różnych atrakcji, które z pewnością wzbudzić zainteresowanie każdego. Podczas wizyty w Dallas 5 miejsc warto odwiedzić to pole do gry w Arlington, Six Flags Over Texas, Dealey Plaza , West End i Arboretum.

Pole do gry w Arlington jest domem dla Texas Rangers, a także bardzo genialny kawałek architektonicznych. Jeśli to jest baseball sezon, a następnie podjąć w Rangers gry, ponieważ nigdy nie zapomnę emocji, że poczujesz się w tym stadionu. Jeśli tak nie jest baseball sezon, a następnie podjąć zwiedzanie stadionu i cieszyć się wspaniałą architekturę i historię miasta, która was czeka za każdym rogiem.

wczasy bulgaria jakie biuro

Six Flags Over Texas to wspaniały park rozrywki, który ma ekscytujące przejażdżki, niesamowite pokazy i smakołyki. Wstęp jest dość drogie, ale raz wewnątrz was może jeździć wszystkimi przejażdżki i zobaczyć wszystkie pokazy za darmo.

Dealey Plaza został stworzony jako wielkie wejście do Dallas, ale teraz jest znany jako miejsce, gdzie prezydent John F. Kennedy został zamordowany. Nieważne, czy jesteś miłośnikiem historii, czy nie, to na pewno cieszyć się siedząc na trawiasty pagórek, lub odwiedzając muzeum w depozycie School Book.

wczasy bulgaria jakie biuro

Po wizycie Dealey Plaza trzeba wychodzić do reszty dzielnicy West End. West End jest bardzo popularne w Dallas, która ma ponad 80 sklepów i 40 restauracji dla swojej przyjemności sklepów i restauracji, a także wiele innych zabytków i muzeów.

Po zakończeniu prowadzenia w całym mieście, należy się zatrzymać w Dallas Arboretum. Dallas Arboretum jest bardzo duży ogród położony nad brzegiem White Rock Lake. Jest to idealne miejsce, aby usiąść, odpocząć, i piknik.

Ten artykuł przyniósł ci przez Dallas Texas Bed and Breakfast: The Guesthouse on Allen Street w Dallas TX:

– autor artykułu