jakie dokumenty na wczasy pod grusza

jakie dokumenty na wczasy pod grusza

Gordona Bay – Jewel of False Bay

Pochodzących z obszarów Apple Grabouw Elgin, N2 wije się słynną przepustkę Sir Lowry’ego ujawniając niespotykany vista z Helderberg i całą False Bay aż do Cape Town. Pogląd ten ma być najlepszy, jeśli nie jeden z najlepszych widoków na świecie. Awesomely piersiach zarówno w dzień iw nocy. Gordona Bay leży spokojnie na wybrzeżu, u podnóża przełęczy Sir Lowry na wybrzeżu

Klimat jest łagodny, z temperaturami od 18 stopni w zimie aż do dolnych 30-tych w lecie. Gorący zimowe dni są hamowane przez wiatr, który wieje w dół góry, a pogoda jest absolutnie idealnym miejscem na wakacje przy plaży. Bezpieczne, czyste piasek i gazowana woda morska są znakiem rozpoznawczym Bay morzem Gordona

Wszystko jest w odległości spaceru i wsi jest usiany doskonałych restauracji i jest nadmorska miejscowość dania z ryb są boskie.

Historia Gordona Bay

Mimo, że nazwa miasta przeszedł wiele zmian, został pokazany na wcześniejszych mapach jako Gordona Bay na cześć Roberta Jacob Gordon, komendant wojsk holenderskich na Przylądku od 1777 do 1795 roku.

Nagrany historia Gordona Bay sięga 350 lat, kiedy mały zakątek został zbadany przez różne wyprawy przez Dutch East India Company, jak to się zaczęło wyruszą w głąb lądu po osiedlili się jego „Przylądek Dobrej Nadziei”.

Pierwszy post rybacka powstała tu w 1672 nazwano Vischers Baaij. Późniejsze odmiany stał Vischbaai, Visch Hoek oraz Fish Hoek. Mieszkania w okolicy były pierwotnie gospodarstwa potem małe domki rybackie zaczęły pojawiać się pod koniec 1900 roku i rozpoczęła staje się znany jako ośrodek wypoczynkowy. Reklama w 1889 roku nazwał potem Gordona Bay „przyszłość Brighton Południowej Afryki”.

Ciągłe popularność wzrosła z zagranicznych gości, aw szczególności w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nawet przy takim wzroście miasto utrzymuje swój „urok i piękno” i jest niezwykle popularny dzisiaj.

– autor artykułu