jaki pensjonat w karpaczu polecacie

jaki pensjonat w karpaczu polecacie

Menopauza i Midlife ADD – Zaskakujące połączenia Między ADD i wiek dla kobiet

Teraz, że masz ponad 40 lat, te po-in-a-While zaniki pamięci nabrały własnego życia. Pamiętając o urodzinach? Znalezienie kluczyki? Nadążyć za rozmowy? Niektóre dni, to nie ma problemu, ale w coraz większym stopniu, to tak jakby twój umysł podjęła wakacje do jakiegoś odległego miejsca mglisty (imię, oczywiście, ucieka ci).

Tracisz swój umysł? Czy to wczesny początek choroby Alzheimera? Czy masz ADD (Attention Deficit Hyperactivity Disorder lub ADHD)? Odpowiedź na pierwsze dwa pytania brzmi: prawdopodobnie nie. Odpowiedź na ostatni? To jest możliwe.

jaki pensjonat w karpaczu polecacie

Wiele objawów doświadczanych przez kobiety, jak poruszać się po menopauzie naśladować objawy ADD. I wiele objawów ADHD są przesadzone przez fizyczne zmiany, które występują w okresie menopauzy, co prowadzi do ADD diagnoz u kobiet, które są zwykle oszołomiony. „Możliwość ADD nigdy nawet nie przyszło mi do głowy, ale na pewno wiele wyjaśnia!” powiedział jeden z nowo rozpoznaną kobietą.

Zrzuć to wszystko na naszym dobrym przyjacielem, Pani estrogenu. Jak kobiety przenieść się do późnych lat 30. i 40., pani Estrogen oddaje się własnym kryzysem wieku średniego prywatnym. Zdając sobie sprawę, że koniec jest blisko, bierze nasze ciała na dziki i szalony przejazd radość. poziom estrogenów rakieta do zawrotnej wysokości, a następnie gwałtownie spadły do ??najniższych głębi. Załączone huśtawki nastroju i emocji, które oddających jeździć roller coaster są niepokojące, delikatnie mówiąc.

Wahania nastroju, zaniki pamięci i brak koncentracji są bezpośrednio dotknięte przez Panią estrogenu. Komórki mózgu, a konkretnie neuroprzekaźników, które pomagają z pamięcią i koncentracją są również przyjaciele z boskim Pani E. Gdy ona wypompowywania przedawkowania jej magicznego eliksiru, nasze maleńkie neuroprzekaźniki lukę między neuronami na zawołanie.

– autor artykułu