dlaczego wolisz wakacje nad morzem

dlaczego wolisz wakacje nad morzem Inne ważne hale wydajności zawierają Carnegie Hall, Radio City Music Hall i Brooklyn Academy of Music.

New York City oferuje bardzo aktywną i wpływową dzielnicy teatralnej, która jest wokół Times Square na Manhattanie. Służy ona zarówno jako centrum amerykańskiego przemysłu teatralnej, a jako główną atrakcją dla turystów z całego świata. teatrów na Broadwayu są uważane za najwyższą jakość w świecie.

Zakupy

dlaczego wolisz wakacje nad morzem

Koszyk jest popularny wśród wielu gości, z Fifth Avenue jest znanym korytarza zakupy luksusowych przedmiotów. Macy, naród na świecie dom towarowy, a okolica Herald Square są głównym miejscem dla towarów bardziej umiarkowanie cenach. W ostatnich latach 23rd Street stała się ważnym miejscem dla „big-box” sprzedawców. W południowej części Manhattanu, Greenwich Village jest domem dla setek niezależnych sklepach muzycznych i wydawniczych, natomiast East Village nadal dominują jako dostarczyciele wszystkich rzeczy „dziwne” i niezwykłe, których nie można znaleźć nigdzie indziej. W „dzielnicy diamentów” (znajduje się na 47th Street, pomiędzy Piątą i Szóstą Aleją) jest głównym miejscem miasta dla biżuterii zakupy i SoHo, dawniej centrum nowojorskiej sceny artystycznej, jest już znany z drogich butików odzieżowych, oraz galerie sztuki są obecnie koncentruje się w Chelsea. Istnieje również w Downtown Brooklyn i Queens Boulevard razem w Queens duże dzielnice handlowe.

Jedzenie Drink

Nowy Jork to najlepsza restauracja miasto w USA i jednym z najlepszych na świecie. Nowy Jork ma dosłownie tysiące restauracji do wyboru (ponad 25.000, w rzeczywistości), obejmujących prawie każdy kuchni na świecie. Niektóre z wielkich nazwisk są Eleven Madison Park, The River Café, Boat Basin CaféVeritas. Takich jak restauracje, tysiące barów i kawiarni są tam w mieście. Kilka starych zauważyć wśród tych należą: McSorleys Old Ale House, Odrodzenie, Push Café i White Horse Tavern.

– autor artykułu