dlaczego wakacje sa takie krotkie

dlaczego wakacje sa takie krotkie

Niedrogie hotele

Oprócz wszystkich tych luksusowych hoteli, duża liczba tanich hotelach dostępne są w Nowym Jorku. Są wygodne, przytulne i lekki dla kieszeni. Niektóre z nich są wspomnieć – The Whitehouse Hotel of New York, Pioneer, Chelsea Center, gościnny i Harlem YMCA. Z wyjątkiem tych hotelach i pensjonatach, Skyline Hotel and Travel Inn są rzadkim wyjątkiem wśród niedrogich hoteli dla swoich usług i udogodnień.

Wycieczki i zwiedzanie

Aby poznać i zobaczyć Nowy Jork w żaden sposób naprężenia, wielu touroperatorów są dla podróżnych pomóc. Wycieczki te zawierają miasto i outskirt na zwiedzaniu miasta. Wycieczki mogą różnić się od jej treści lub tematu. Może to być wycieczkę helikopterem z Big Apple lub może być wycieczka piętrowy autobus. Niektóre uczciwe agencje turystyczne są tam w mieście. Wycieczki można rezerwować przez agencje podróży i niektóre hotele zorganizować je dla swoich klientów. Kolejny łatwy sposób zamówić którykolwiek z tych wycieczek jest rezerwacja biletów Wycieczka Internecie.

Transport

Organ lotnisko jest właścicielem i operatorem czterech głównych lotnisk w rejonie Nowego Jorku, John F. Kennedy International Airport (JFK) na Jamajce, Newark Liberty International Airport w Newark, New Jersey, La Guardia Airport w Flushing, a Teeterboard Airport Teeterboard New Jersey.

Taksówki są obsługiwane przez firmy prywatne i licencjonowany przez New York City Taxi Limuzyna Komisja. Inny niż taksówki, Nowy Jork posiada system transportu masowego. W odróżnieniu od większości obszarów Ameryki zorientowanych miejskich samochodów, transport publiczny jest powszechnym sposobem podróżowania dla większości mieszkańców Nowego Jorku.

Miasto jest obsługiwane przez rozległą sieć parkways i dróg ekspresowych, w tym cztery podstawowe autostrad międzystanowych wprowadzić / New Jersey obszaru metropolitalnego Nowy Jork.

– autor artykułu