dlaczego wakacje nie moga trwac wiecznie poniewaz

6 kroków do Pomijanie Angry małżonka

Utrzymująca istnienie z wybuchami gniewu małżonka może zajmować niepowetowaną szkodę dla małżeństwa. Radzenie sobie z gniewną małżonka może być trudne – większość especially- gdzie masz niewielką wiedzę o tym, jak zaradzić tej sytuacji.

Gniew jest wojowniczość powodowane przez szeroki zakres działań wywołujących. Podobnie jak większość innych emocje doświadczane przez ludzi, spontaniczne wybuchy gniewu mogą być tłumione w cierpliwości, współpracy, miłości i opieki.

Wiedząc, co zrobić, aby dla współmałżonka jest najistotniejsza i choć może to trochę potrwać, aby zobaczyć postępy w tym zakresie, należy pamiętać, że każdy sukces osiągnąć wywołuje silniejszą małżeństwo.

W celu powstrzymania patrząc zły małżonka, oto pięć prostych kroków, aby przestrzegać.

Wiedzieć co zrobić

Nigdy nie włączać współmałżonka w trakcie wybuchu. Raczej odejść od swojej natychmiast sąsiedztwie. Znajdź miejsce na myślenie o okolicznościach, które zazwyczaj otaczają początek wybuchu gniewu. Czy istnieją jakieś czynniki, które mogą być usunięte, że będziemy pomagać tłumić zły małżonka? Czy istnieją jakieś wywołujące dyskusje, które powodują wybuchy ? Jeśli wybuch był wynikiem dyskusji i argumentów, zawiesić taką dyskusję na później. W przypadku powtarzających się wybuchy wywołane przez np dyskusji reoccurring o finansach lub dzieci, mellow dół kilka razy takie dyskusje wyrastają.

Trzymając nie Grudge

wybuchy gniewu często prowadzą do przemocy fizycznej i emocjonalnej. Jeśli wystąpi którykolwiek z takich z Twojego małżonka, może czuć się źle o sytuacji, ale nie posiadają urazy wobec współmałżonka. Pomyśl o sytuacji, jak ten, do którego nie ma lekarstwa i że lekarstwo jest umieszczony w twoich rękach.

Analizować You Wewnętrzną

Patrząc stłumić tę sytuację, należy zacząć od zbadania siebie.

– autor artykułu