dlaczego wakacje spedzone w polsce moga byc udane

dlaczego wakacje spedzone w polsce moga byc udane Dlaczego twój małżonek złość? Czy jest to wynikiem swoich działań lub zachowań? Czy nag czy cokolwiek, która wyzwala współmałżonka? Stała dokuczliwy lub inne zachowanie zwykle skutkuje wybuchem gniewu. To nie zawsze prawda, że ??partner jest zły małżonka, który wyzwala wybuchy.

Konfrontacji współmałżonka

Przemoc fizyczna, emocjonalna lub zwykłe argumenty często powodują złośliwości. Utrzymanie złośliwość ze współmałżonkiem po argument nigdy nie będzie w przyszłości zapobiec wystąpieniu wybuchu gniewu. Poprzez otwarcie linii komunikacji ze swoim współmałżonkiem, jesteś na drodze do tłumienia wybuchu swoich małżonków. Rozmowa z współmałżonkiem w języku opiekuńczy jest sposób, aby pokazać swoje małżonka nie jesteś już na niego zła i są gotowi do powrotu rzeczy wraca do normy.

Kiedy komunikacja jest wróciło do normy, konfrontacji współmałżonka o sytuacji. Powiedz mu / jej, jak dbasz o nich i że uzyskanie w dół do dna tej kwestii jest niezbędne dla was obojga. Pamiętaj, aby robić to w czasie, gdy współmałżonek jest zły, w dobrym nastroju. Wcześnie rano lub późnym nocy w dni powszednie są złe czasy dla tego rodzaju dyskusji.

Zamiast zastanowić się nad wyborem weekend lub inny czas, w którym współmałżonek jest wolny iw dobrym nastroju. Jeśli małżeństwo przyniosło dzieci i boisz posiadania trochę czasu dla tej dyskusji, należy wybrać, aby uciec od dzieci. Weź współmałżonka do hotelu lub wynajętym prywatnym pensjonacie, jakiegoś miejsca, w którym oboje jesteśmy sami i nie pre-zajęte działań. Nie bug współmałżonka przez cały weekend na wszelkie pytania może być. Po stwierdzeniu informacji dotyczących genezy i wyzwala jego gniewu pominąć dyskusję na coś dorywczo i relacjami z budynku.

Rozumiem współmałżonkiem

Jesteś teraz bliżej do zrozumienia współmałżonka. Poprzez zrozumienie współmałżonka, są mniej podatne na popełnienie działań, które mogą powodować swój zły małżonka.Zadawaj pytania, które pomogę Ci zrozumieć współmałżonka w tym zakresie. Miej uszy otwarte i słuchać wszystkiego współmałżonek mówi.

Szukać profesjonalnej pomocy

Jeśli czujesz złość współmałżonka przekroczył granicę i wypróbowaniu wszystkich konwencjonalnych metod, aby go uspokoić, proszę zaangażować takiego małżonka w zajęciach Anger Management. wybuchy swoich małżonków może być również wynikiem czego -either – robić lub nie robić. Radzimy oboje zarejestrować się z doradcą małżeńskim do dalszej pomocy. Starając się powstrzymać gniewną małżonka, nie nakładają winy; wspierać współmałżonka i zrozumieć fakt, że twój małżonek potrzebuje twojej niesłabnące poparcie przewyższyć tę przeszkodę.

– autor artykułu