dlaczego lubisz wakacje niemiecki

dlaczego lubisz wakacje niemiecki

uniwersytety

Nowy Jork jest obsługiwana przez publicznie prowadzony City University of New York (CUNY), największy miejski uniwersytet w Stanach Zjednoczonych, która ma pewną liczbę kampusów w całej pięciu gminach. Miasto jest także domem dla wielu innych instytucji szkolnictwa wyższego, niektóre z krajowym lub nawet międzynarodowej renomie, w tym Columbia University, Fordham University, Manhattan College, New York University, The Juilliard School, The Cooper Union, Marymount Manhattan College i Nowa szkoła. Nowy Jork jest również głównym ośrodkiem medycyny akademickiej. Manhattan zawiera kampusy światowej klasy Rockefeller University, Weill Cornell Medical College , a Memorial Sloan-Kettering Cancer Center, jak również Columbia Presbyterian Medical Center i NYU Medical Center oraz ich szkołach medycznych. New York City jest domem dla kilku najlepszych szkół narodu sztuki i projektowania, w tym Pratt Institute, w School of Visual Arts, Fashion Institute of Technology i Parsons School of Design

Sport

Chociaż w większości pozostałej części kraju futbol amerykański stał się najbardziej popularny sport profesjonalny, w Nowym Jorku baseball prawdopodobnie wciąż wzbudza największe pasje i zainteresowania. A „Subway Series” między zespołami City to czas wielkich emocji, a każdy World Series Championship albo przez New York Yankees i New York Mets jest uważana za godną najwyższego uroczystości, w tym parady ticker-taśmy dla zwycięski zespół.

dlaczego lubisz wakacje niemiecki

Hotele Nocleg

The City of New York jest znany jako „miasto, które nigdy nie śpi”, ale jego goście muszą. W mieście odbywa się wiele opcji zakwaterowania.

Luksusowe hotele

Nowy Jork ma wiele „Grand Dames,” klasyczne eleganckie hotele, które już od lat i przetrwały majestatycznie. Regis, Waldorf, Tribeca Grand Hotel Ritz-Carlton New York, New York Hotel Sheraton i wieże – to tylko niektóre wspomnieć o.

– autor artykułu