dlaczego lubisz wakacje nad morzem

dlaczego lubisz wakacje nad morzem Kiedy bierze resztę nasze neurony strzelaj, ale wiadomość jest nieco zniekształcone.

Ponieważ ADD jest zaburzeniem tych neuroprzekaźników wywołujących wypaczone komunikacji pomiędzy i wśród tych komórek mózgu w mózgu, to łatwo zobaczyć, jak ADD objawy są podobne do tych z Wiek: distractibility, nieuwagi, kunktatorstwo, brak po drodze, drażliwość.

Więc jak można powiedzieć, czy jesteś po prostu przechodzi menopauzy „szaleństwa” lub mieć bonus dodana ADD? Tylko dobrze wyszkolony psycholog lub psychiatra może diagnozy dokładnie ADD. I nie ma papierek lakmusowy: brak oceny jest 100% dokładne, ponieważ ADD przejawia się w tak wielu różnych sposobów.

Jednym z ważnych czynników jest jednak twoja osobista historia. Nawet jeśli są diagnozowane w wieku średnim, ADD jest Twoim niezawodnym towarzyszem od urodzenia. Udało ci się uporać z ADD poprzez strategie, które są unikalne (i często nieznane) do Ciebie – co jest przyczyną tego, że została ukryta przed wzrokiem.

dlaczego lubisz wakacje nad morzem

Jako młoda dziewczyna, prawdopodobnie nie pasuje do typowego profilu Dodaj ponieważ dziewczęta mają różne Symtoms niż chłopcy. Prawdopodobnie przebywał w swojej siedzibie w szkole, może zdobyć dobre oceny, albo mówił dużo i były rojenia w tylnym rzędzie. Ale pewnie czuł się w kroku, jak ty nie „zmieścić się” ze swoimi rówieśnikami.

Jak lekarz przyjrzeć się swojej historii, ważne jest, aby zauważyć, jak tendencje ADD-owski objawia się dla ciebie (gdyby tak było). Dla dokładnego rozpoznania, lekarz będzie chciał wiedzieć, w jaki sposób te tendencje wpłynęły swoje życie, do jakiego stopnia oni spowodować trudności. Dopiero wtedy można przejść do przodu do skutecznego leczenia.

Jeśli zaniki pamięci i brak koncentracji to zwykły stary menopauza, odpocząć. Będzie lepiej z czasem. A jeśli okaże się, masz ADD Plus Age, odpocząć.Jesteś w dobrym towarzystwie. Istnieją skuteczne metody leczenia. I masz wiele lat w lewo, aby stworzyć życie, które współpracuje z ADD zamiast przeciwko niemu!

– autor artykułu