jaki pensjonat w zakopanem polecacie

jaki pensjonat w zakopanem polecacie Jacht Klub gościł wyścig żeglarski Lipton Cup dwukrotnie i liczne regaty odbywają się regularnie. Dla rybaka łodzi sportowych Bay Wędkarski Klub Gordon jest bardzo aktywna. Klub organizuje jeden z największych imprez rybackich gry w Republice Południowej Afryki, w Broadbill Classic. Ponadto Bay Gordona jest gospodarzem innych wydarzeń sportowych, takich jak Ironman Triathlon i False Bay 50km biegu.

Wędrówki i spacery ścieżki są obfite i wiele rezerwaty leśne znajdują się w niewielkiej odległości od wsi, w tym rezerwy Theeswaters Dam nad miastem, które oferuje wspaniałe widoki na Cape ku górze tabeli i poza nią.

Jedzenie Drink

Będąc nadmorskiej miejscowości Gordon, s Bay oferuje jedne z najbardziej niezwykłych restauracji rybnych obsługujących świeżo złowionych ryb, kalmary, kalmary, raki oraz szeroki wybór owoców morza. Fish and chips jest zdecydowanym faworytem po dniu spędzonym w sumie lub długi spacer w okolicy. Jedzenie jest po prostu boskie, a porcje są obfite. Czy to jest kupiony jako pre-made lub świeże od słynnych sklepów rybnych w okolicy. To nie można przegapić. restauracje rybne Bay Gordona są wyjątkowe.

Zaledwie 35 minut jazdy od hotelu jest sercem południowoafrykańskiego przemysłu winiarskiego w Stellenbosch, Vergelegen, Morgenster rogiem w Somerset West i setki renomowanych światowych producentów wina i winiarzy.

jaki pensjonat w zakopanem polecacie

Nie przegap wspaniałej okazji, aby odwiedzić zatokę Gordona, gdy jesteś w okolicy i jeśli jesteś na tyle szczęścia, aby zapewnić zakwaterowanie w zatoce Gordona na Soccer World Cup 2010 będzie mieć wspaniały czas.

Wspólna ortograficzny w Gordona Bay są liczne takie jak Gordons Bay, gordonsbay Gordon zatoki, gordonbay itp Jak ktoś rzeczywiście w końcu znajdzie właściwe miejsce jest poza mną.

Żyjąc w okolicach False Bay w ciągu ostatnich 8 lat, zawsze jestem zdumiony pięknem miasta i okolicy.Po wiecej fotografii obszaru i lokalnej wiedzy odwiedzenia nas w naszym domu w Gordona Bay. Jednym z najbardziej niezwykłych scen natury jest, gdy roczna wieloryba rodzenia sezon przybywa pod koniec sierpnia i setki tych dużych ssaków pojawiają się wokół naszego wybrzeża.

Jesteśmy zaledwie 15 minut od centrum przemysłu winiarskiego w RPA w Stellenbosch, który jest dobrze znany Uniwersytet pokryte pięknych dębów setki lat starówce. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, żyć w tej pięknej okolicy i zawsze jest wiele do zrobienia w okolicach Gordona Bay Whale Watching, turystyka stary wagon szlak nad przekaza Sir Lowry’ego, wędrując przez biosfery obszary przyrodnicze, wędkarstwo, żeglarstwo, żeglarstwo, wodę narty, nieśpieszny napędy poprzez winelands parasailing, to nazwę – robimy to.

– autor artykułu