dlaczego ludzie sprzedaja pensjonaty

dlaczego ludzie sprzedaja pensjonaty Sezon wakacyjny na Boże Narodzenie widzi puchnąć miasto od wielu czynników, gdy Upcountry sąsiedzi nagminnie mnożą się w dół do morza.

Gordona Bay Noclegi

Od podstawowych domków rybackich Seaside domów wakacyjnych z początku 1940 roku wieś wzrosła, co ma do zaoferowania podróżnego. Piękne domy i wyrafinowany Pensjonaty rozsianych po całym mieście i przylgnąć do niebezpiecznie strome zbocza. Bay zakwaterowania Gordona przeznaczony dla każdego kieszeń i gust. Zakłady plaży z widokiem na morze z wszystkich wspaniale urządzonych i przestronnych pokoi i tylko 50m od morza.

dlaczego ludzie sprzedaja pensjonaty

Białe piaszczyste plaże sprawiają, że wybrane miejsce docelowe do kąpieli i uprawiania sportów wodnych, a pensjonat znajduje się naprzeciwko piękny basen plaży i zaledwie kilka minut spacerem od znanego stanu Blue Flag Bikini Beach – Bikini Plaża w Gordona Bay jest zdecydowanym faworytem czciciele bo schrony port ścienne go od większości wiatrów. Atrakcyjny Bay służy jako port małych rzemieślniczych, gdzie luksusowe jachty i krążowniki kabiny Bob w szczelnie zapakowanych linii.

Atrakcje w Gordon Bay

dlaczego ludzie sprzedaja pensjonaty

Opalanie i pływanie są działania najbardziej rozpowszechnione w Gordona Bay w lecie, a następnie nurkowania, nurkowania i sportów wodnych wszelkiego rodzaju. narty wodne, kaczki gumowe i małych statków rybackich widać poruszania się przez cały dzień, jak łatwy dostęp wpadka sposoby obszarach plaży i portu sprawiają, że przyjemność posiadania i prowadzenia małych statków w obszarze

Rybołówstwo jest również bardzo popularne czasu przeszłego w zatoce Gordona, czy jest surfcasting lub rybackiej ze skał ö ścianie port lub głębinowych wędkarstwa. Sport ten jest bardzo popularny i ryby są bogate w okolicy.

Gordon Bay Yacht Club jest bardzo popularny wśród entuzjastów żeglarstwa i ma bardzo aktywny program żeglarski.

– autor artykułu